Firma zabývající se výrobou, dodavatelskou činností, a montážemi v oblasti osvětlení.
E.Shop specializovany na prodej svítidel všech myslitelných aplikací.


Nabídka

Naše firma se zaměřuje jak na hlavní - dominantní osvětlení, tak i na osvětlení vedlejší – dekorativní.

Osvětlujeme: interiéry, kuchyně, nábytek, obývací pokoje, ložnice, dětské pokoje, schodiště, obrazy, krby, zahrady, bazény, dětské pokoje, schodiště, obrazy, krby, zahrady, bazény, jezírka, stromy, keře, rodinné domy, osvětlení koupelen…

Nabízíme i průmyslové osvětlení konferenčních místností, výrobních hal, ale i hotely, restaurace a pouliční osvětlení. Snažíme se jít s dobou a prosazovat spíše úsporné osvětlení s dlouhou životností. Proto máme v nabídce LED osvětlení nové generace. Vyznačuje se zejména nízkou spotřebou energie a to až desetkrát nižší oproti klasické žárovce se stejnou nebo velmi málo odlišnou svítivostí a dlouhou životností.  V porovnání opět s klasickou žárovkou, která má životnost pouze 1000 – 2000 hodin, se LED diodová žárovka může chlubit životností 50 000 – 80 000 hodin. Její pořizovací náklady jsou sice vyšší, ale již při prvním ročním vyúčtování poznáte finanční úsporu. Úspora energie je skutečně velmi výrazná.

Při osvětlení Hotelu Slunce jsme uspořili neuvěřitelných 91,78% energie oproti klasickým žárovkám. Pekárna u Jahodů uspořila 78,56% energie v oblasti svícení.

Zvlášť elegantně působí vkládání jednotlivých LED diod do spár mezi obklady. V naší nabídce najdete taktéž osvětlení kuchyňských linek. Vše pomocí LED diodových pásků s vyšší svítivostí. Na osvětlení pracovní plochy, pro dekorativní účely, jsou určeny LED pásky s nižší svítivostí.

Na výběr máme i několik barevných provedení LED pásků. Patří mezi ně studená bílá, teplá bílá, žlutá bílá, modrá, červená, zelená, oranžová, růžová, fialová. Pásky jsou vyráběny i ve voděodolném provedení se stupněm krytí IP65, jsou samolepící, tudíž montáž je velmi jednoduchá. Konkrétně pro osvětlení pracovní plochy v kuchyních jsou určeny i elegantní hliníkové lišty. Tyto lišty jsou v nabídce s různou velikostí a provedením. Můžou být rohové, povrchové, zápustné, půlkulaté s difuzorem tzv. jemné námrazy (ztrácí na stínivosti 5 – 10%), nebo mléčná bílá (ztrácí na svítivosti až 35%).

Nabízíme Vám i montáže svítidel. Je to z důvodu záruky, kterou poskytujeme 30 měsíců.

LED diodová zápustná svítidla – používají se nejvíce pro osvětlení pohledových ramp v kuchyních, ale i všude tam, kam se jednoduše hodí. Jsou velmi elegantní a kvalitní. Provedení čtvercové, obdélníkové, kulaté, s různou svítivostí a spotřebou.
Můžete je mít se i se stmívačem na dálkové ovládání velikosti krabičky od sirek. Možnost připnutí na klíčenku.

Důležité upozornění: veškeré LED pásky a většina světelných LED diodových zdrojů je na vstupní napětí 12V. Taktéž vestavěná bodová svítidla. U těchto svítidel je již součástí balení i napájecí zdroj. K LED diodovým páskům je potřeba objednat si i napájecí zdroj 12V / ?A. Doporučujeme kontaktovat nás, rádi Vám pomůžeme. Pokud máte zájem o LED diodová svítidla, která najdete v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat.

Kuchyně a jídelny

Každou dominantou kuchyně a jídelny je stůl. Osvětlení pracovní desky a stolu považujeme za samozřejmost. Svítidla vybíráme vždy s trpělivostí a designem, aby se přizpůsobil celkovému vzhledu. Neměl by v žádném případě být dominantnější a příliš na sebe upozorňovat. Měl by být zachován dominantní stůl. Svítidlo vybíráme tak, aby nás při jídle neobtěžovalo svou ostrostí, ale zároveň plně osvítilo stůl i okolní prostory.

Pracovní deska kuchyně musí být nasvícena dostatečně, abychom neměli problémy dokonce i s vykostěním ryb. Tady naopak ostré světlo vyžadujeme. Doporučujeme použit LED diodové pásky typu 5050, barva světla CW (studená bílá). Používají se v kombinaci s hliníkovou lištou. Montáž je velmi jednoduchá. Výsledný efekt působí velmi pěkně.

Obývací pokoj

V současné době je velmi moderní efektivní osvětlení v domě pomocí více svítidel v místnostech. Obývací pokoj je místnost, kde trávíme hodně času. Určitě by měl být maximálně pohodlný a útulný. Proto taky nezapomínejme na velmi důležitou část – osvětlení. Určitě není nikomu příjemné, když večer sleduje svou televizní obrazovku a nedokáže se domluvit, jestli bude světlo vypnuté nebo zapnuté.  Máme pro Vás řešení, jedná se o nepřímé nebo dekorativní osvětlení. Samozřejmě je potřeba najít vhodné umístění tohoto zdroje světla. Velmi oblíbená varianta u našich zákazníků je, nasvícení obrazovek ze zadní strany televizoru nebo obývací stěny. Toto osvětlení působí velmi elegantně. Možnost spínání dálkovým ovladačem, které neruší a nepřepíná televizní obrazovky.

Hlavní osvětlení obývacího pokoje by mělo být složeno z více světelných zdrojů. Rovnoměrné nebo i nerovnoměrné rozmístění více bodových svítidel zajistí určitě dokonalý design celé místnosti. Menší počet bodových svítidel může být v kombinaci stropním závěsným svítidlem. Mělo by být spínané každé zvlášť. Nezapomínejme na stojací lampy a stolní lampičky.

Schodiště a schody

Osvětlení chodeb a schodišť je velmi důležitou součástí každého interiéru. A to jak z hlediska bezpečnosti tak i moderního vzhledu. Je zapotřebí opět svítidla vybírat tak, aby se dokonale přizpůsobily celkovému vzhledu. Určitě nevolíme k dřevěnému schodišti plastové svítidlo. Doporučujeme vybírat osvětlení nástěnná. Působí velmi elegantně a jsou velmi účelná.  Ve spodní  části jednotlivých schodů můžou být umístěny bodová zápustná svítidla v kombinaci se stmívačem na každém třetím či čtvrtém schodu. Ve výšce cca dvou metrů doporučujeme umístit klasická nástěnná svítidla. V současné době se objevily na trhu nástěnná světla sádrová. Jejich velkou výhodou je vzhled. Dají se přemalovat jakoukoliv interiérovou barvou. Nemusíte tak řešit svítidla při každé plánované výmalbě.

Chybí Vám peníze na auto? Vemte si auto na splátky.

Dětský pokoj

S každým dítětem jde od narození samozřejmě i pokrok. Říká se, že jeho duše se neustále vyvíjí. Každý z nás by našim dětem snesl modré z nebe. Vytvářejme jejich duše i v dětských pokojích. V současné době se na trh dodávají světla určená dětem. Jedná se o závěsná stropní svítidla, stojací lampy a stolní lampičky. Motivy jsou různé. Od různých zvířátek, přes letadla až po létající balóny a kytičky. Tato svítidla jsou konstruována tak, aby neničila zrak našich nejmenších. Taky doporučujeme použit v dětských pokojím nepřímé dekorativní osvětlení. Jedná se o sádrokartonové podhledy v kombinaci s LED diodovým páskem se zdrojem světla směřujícím do stropu, od kterého se odráží do prostoru. Není pro nás samozřejmě problém vyrobit hvězdné nebe se stálým nebo dokonce i mírně pohasínajícím efektem svícení. Děti mají pocit že spí pod letní oblohou.

Koupelna

Koupelna je v dnešní době nedílnou součástí každé domácnosti. Trávíme zde všichni několikrát denně určitý čas. Jistě souhlasíte s tím, že bychom se zde měli cítit dobře. V této místnosti by mělo být také více druhů osvětlení. Samozřejmě je nutné vybírat svítidla s určitým stupněm krytí, vhodná do více či méně vlhkého prostředí. Zde se nejlépe projeví kvalita svítidel z hlediska použitých materiálů. Nejvíce oblíbená jsou skleněná nebo plastová osvětlení. Nebraňme se však i chromovým nebo kovovým svítidlům. Při koupi si vždy vyžádejte od prodejce doporučené použití. Jak jsem avizoval výše, je dobré použit více druhů, či množství svítidel. Rozhodně hlavní – stropní, dále použití bodových světelných zdrojů k umyvadlu a zrcadlu. Ve větších koupelnách použijte klidně i dvě stropní svítidla. Velmi moderně působí i nástěnná svítidla designově vkládání jednotlivých LED diod do spár mezi obkladačky. Vyzařované světlo by mělo působit čistě. V současné době je velmi oblíbený odstín CW (studená bílá).

Zahrady, bazény, jezírka a přístupové cesty

Nabízíme Vám možnost osvětlení kromě interiérů také exteriérových prostor. Jedná se o zahrady, rybníčky, jezírka, zahradní cesty a samozřejmě bazény. Pro tyto účely jsou určena výhradně venkovní svítidla. Musí být vyrobena z kvalitních materiálů, aby nám nerezivěla nebo neztratila časem svou barvu či odstín. Taktéž musí odpovídat určitým normám, být odolná vůči vodě, dešti a slunečním paprskům. Zvláště odolná pak při použití přímo uvnitř bazénů, jezírek a rybníčků. Pro tyto účely se ve většině případů používají bodová zápustná svítidla s více či méně rozptylovým zdrojem světla. K osvětlení příjezdových nebo zahradních cestiček jsou stále oblíbené i široce používané sloupky. Na trhu se objevují v různých tvarech a velikostech, jsou vyráběna převážně z kovových materiálů. Velmi pěkně působí taktéž osvětlení altánů a pergol, při stále oblíbenějším grilování a posezení s přáteli. Nasvicujeme taktéž stromy a keře.

Nezapomeňte na pojištění auta, srovnejte srovnávače povinného ručení.

Osvětlení domů

Nasvícení celých objektů, především rodinných domů se stále více používá i v celé České republice. Má dvojí význam a to jak z hlediska celkového vzhledu, tak i bezpečnosti před nezvanými hosty. K tomuto účelu se používají reflektory a zápustná svítidla přímo do bezprostřední blízkosti domu. Je to z toho důvodu, že světlo se rozplyne po fasádě domu. Nedoporučujeme umístění v těsné blízkosti oken a vchodových dveří. Samozřejmě i tahle svítidla musí odpovídat určitým normám. Při správném výběru odstínu zdroje světla je konečný efekt velmi působivý.

 

Svítidlo stropní 32149/48/10Svítidlo stropní 32149/48/10 CENA: 3422 CZK

Svítidlo 32116/17/10Svítidlo 32116/17/10 CENA: 2076 CZK

SLICK 14WSLICK 14W CENA: 1170 CZK

MYRA WALLMYRA WALL CENA: 1804 CZK

FGL OUT ČTVERCOVÁFGL OUT ČTVERCOVÁ CENA: 800 CZK

CYRO 22 CHROMCYRO 22 CHROM CENA: 2243 CZK


 
Přehled kontaktů:
Email: janhorak102@centrum.cz
Web: RM Svítídla
Navigace: